پشتیبانی و مشاوره
70 12 70 66 - 021

Introduction and history of Likuta tools

معرفی و تاریخچه ابزارآلات لیکوتا

ابزار لیکوتا یکی از برندهای مطرح و معتبر در زمینه ی تولید انواع ابزارآلات است که حتما این نام به گوش اهل فن آشنا می باشد. این شرکت تایوانی فعالیت تخصصی خود را از سال 1983 میلادی آغاز کرد که در طول این 37 سال توانسته است سابقه ی درخشانی را در کارنامه خود ثبت کرده است. لیکوتا در زمینه ی طراحی و تولید ابزارآلات دستی حرف اول را می زند. این به معنی است که تولید ابزار های دستی زمینه ی تخصصی فعالیت شرکت لیکوتا به شمار می آید. البته لازم به ذکر است که شرکت لیکوتا به تازگی تولید ابزارآلات الکتریکی و بادی را نیز کلید زده است. تنها مسئله ای که سبب محبوبیت این برند تاکنون و افزایش روز افزون محبوبیت آن می شود، کیفیت محصولات آن است . اگر یک شخص فنی هستید و یا قصد دارید کار های فنی را آغاز کنید، بهتر است ابزارآلات لیکوتا را به عنوان یک رفیق همیشگی در کنار خود داشته باشید.

معرفی مجموعه ابزارهای شرکت لیکوتا

اگر قصد دارید یک شخص حرفه ای باشید، بهتر است با مجموعه ابزارآلات لیکوتا آشنا شوید. ابزار آلات لیکوتا در مجموعه های چند عددی طراحی و عرضه می شوند. این مجموعه ها از ابزار های دستی مختلف تشکیل شده است. هر شخص فنی قادر خواهد بود اجزای تشکیل دهنده ی هر مجموعه را به خوبی مورد بررسی قرار دهد و با توجه به فن خود یکی از مجموعه ها را خریداری کنید. با خرید یک مجموعه ابزارآلات لیکوتا از شر خرید و انتخاب های تک تک ابزارآلات دستی خلاص خواهید شد. از سری مجموعه ابزارآلات لیکوتا می توان موارد زیر را نام برد:

1. مجموعه ابزار لیکوتا ۱۴۳ تایی
2. مجموعه ابزار 90 عددی لیکوتا
3. مجموعه ۱۹ عددی ابزار لیکوتا
4. مجموعه ۲۶ عددی آچار یکسرتخت – یکسررینگ لیکوتا
5. مجموعه 110 عددی ابزار لیکوتا
6. مجموعه ۱۴ عددی آچار یکسرتخت – یکسررینگ لیکوتا
7. مجموعه 17 عددی آچار بکس لیکوتا
8. مجموعه ۱۲ تایی پیچ‌گوشتی لیکوتا
9. مجموعه 8 تایی پیچ گوشتی لیکوتا 
10. مجموعه 170 عددی آچار لیکوتا
11. مجموعه 4 عددی انبر لیکوتا

این مجموعه تنها بخشی از مجموعه ابزارآلات لیکوتا است که می توانید بصورت خرید اینترنتی از فروشگاه ابزار ما خریداری کنید.

Introducing Likota collections

 

مجموعه ابزار آلات لیکوتا

مجموعه ابزارآلات لیکوتا در مجموعه های 143 عددی، 90 عددی و 19 عددی تولید و عرضه می شود. هر یک از این مجموعه ها ابزار های مختلفی را در بر می گیرد که انتخاب و خرید هر مجموعه بستگی به نیاز شخص خریداری دارد. حال بهتر است نگاهی به داخل این مجموعه ها بیاندازیم:

1. مجموعه ابزارآلات 143 عددی لیکوتا : این مجموعه یک جعبه ابزار فشرده دارد که هر 143 عدد ابزار به طور ماهرانه ای در یک جعبه ابزار شیک جایگذاری شده اند. جنس تمامی این تکه ها از آلیاژ های مرغوب است و به سادگی دچار خمیدگی و یا شکستگی نمی شوند. این مجموعه متشکل چندین عدد آچار یکسر رینگی _ یکسرتخت، آچار آلن، پیچ گوشتی، انبر، اتصال یاب، بکس، آهنربا آنتن دار، دسته جغجغه، افزایش دهنده بکس، پیچ‌گوشتی بکس، لقلقه و دسته T شکل بکس.
2. مجموعه ابزارآلات 90 عددی لیکوتا : این مجموعه متشکل از 90 عدد پرکاربردترین ابزار های شناخته شده است. این مجموعه از چند سری انبر، پیچ گوشتی، انواع آچار و… تشکیل شده است.
3. مجموعه ابزارآلات 19 عددی لیکوتا: این مجموعه یک مجموعه کوچک است که اغلب انواع پیچ گوشتی در آن یافت می شود.

Likota Toolkit

 

مجموعه ی آچار های لیکوتا

کارخانه ابزارآلات لیکوتا مجموعه های کاربردی مانند مجموعه آچار های لیکوتا را به صورت انبوه طراحی و عرضه می کند. این مجموعه مختص افرادی است که در کار و حرفه ی خود به انواع آچار های مختلف نیاز دارند. مجموعه هایی که در رده ی مجموعه آچار های لیکوتا عرضه می شود عبارت اند از :

1. مجموعه 26 عددی آچار های لیکوتا : این مجموعه ی با کیفیت و کاربردی از 26 عدد آچار دوسر با کیفیت تشکیل شده است.
2. مجموعه 16 عددی آچار های لیکوتا : این مجموعه از 16 عدد آچار دوسر عرضه می شود.
3. مجموعه 14 تایی آچار های لیکوتا : در این مجموعه 14 عدد آچار با کیفیت و کاربردی قرار داده شده است.
4. مجموعه 12 عددی آچار های لیکوتا : مجموعه های 12 تایی آچار های لیکوتا انواع مختلفی دارد برای مثال می توان به مجموعه 12 عددی آچار های یکسر تخت – یکسر رینگ اشاره نمود.

Likota wrench set

 

مجموعه پیچ گوشتی های لیکوتا

مجموعه پیچ گوشتی های لیکوتا از مجموعه ابزارآلات لیکوتا به شمار می آید. اگر با شخصی هستید که با پیچ و مهره سروکار دارید بهتر است نگاهی به مشخصات مجموعه پیچ گوشتی های لیکوتا بیاندازید. در بین یکی از این مجموعه ها قادر خواهید بود مجموعه ی دلخواه با توجه به حرفه ی خود را پیدا کنید:

1. مجموعه ی 12 عددی پیچ گوشتی های لیکوتا : در این مجموعه از سری مجموعه های پیچ گوشتی های لیکوتا قادر خواهید بود انواع مختلفی از پیچ گوشتی ها را پیدا کنید.
2. مجموعه ی 8 عددی پیچ گوشتی های لیکوتا : در این مجموعه چندین عدد پیچ گوشتی چهارسو و چند عدد پیچ گوشتی دوسو قرار داده شده است.
3. مجموعه 6 تایی پیچ گوشتی های لیکوتا : این مجموعه ی کوچک و در عین حال کاربردی متشکل از 3 عدد پیچ گوشتی دوسو و 3 عدد پیچ گوشتی چهارسو است.

Likota screwdriver set

 

خلاصه مقاله

برند لیکوتا یکی از برند های مطرح است که محصولات این برند با نام ابزار آلات لیکوتا عرضه می شود. زمینه ی تخصصی این کارخانه تولید ابزار آلات دستی است که به تازگی تولید ابزارآلات الکتریکی را نیز کلید زده است. ابزار آلات لیکوتا در مجموعه های متنوع و چندین عددی از فروشگاه ابزار ما قابل خریداری است.

 

چرا باید از ابزار لیکوتا استفاده کنیم؟ معرفی برند، ویژگی‌ها و محصولات

لیکوتا برندی نام آشنا در زمینه تولید ابزارالات است. این برند انواع ابزارهای دستی و صنعتی را تولید می‌کند. آغاز فعالیت آن در سال 1983 بود که در آن زمان فقط ابزار دستی تولید می‌کرد. امروزه با گسترش فناوری‌های مورد استفاده در ساخت محصولات، به تولید محصولات متنوع دیگری نیز روی آورده است. در این مطلب به این سوال که «چرا باید از ابزار لیکوتا استفاده کنیم؟» پاسخ می‌دهیم.

چرا باید از ابزار لیکوتا استفاده کنیم؟ قدمت، تجربه و تخصص

باید گفت به این دلیل که برند لیکوتا از تجربه گرفته تا تخصص همه را در یک مجموعه فراهم آورده است. این برند ابزارهای پیشرفته را به شکلی کاملا حرفه‌ای تولید می‌کند، به گونه‌ای که عملکردی منطبق با بالاترین استانداردها دارند و ماندگاری آنها تضمین شده است. این برند با بیش از 30 سال تجربه در زمینه تولید ابزارآلات، توانسته اعتماد مشتریان را جلب کند و بهترین محصولات، خدمات و سودآوری را به مشتریان ارائه داده است.

چرا باید از ابزار لیکوتا استفاده کنیم؟ کیفیت و خدمات برند لیکوتا

این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001-2008 است. برند لیکوتا متعهد است تا به طور پیوسته کیفیت محصولات خود را از طریق آزمایش‌های مداوم و طراحی نوآورانه بهبود دهد. این تیم برای اینکه بتواند همیشه رهبری بازارهای بین المللی را در دست داشته باشد، کیفیت و خدمت رسانی محصولاتش را تضمین می‌کند. این برند ادعا می‌کند که حاضر است گارانتی مادام العمر محدود برای بسیاری از محصولات تولیدی خود ارائه دهد.

توضیح دیگری که در جواب سوال چرا باید از برند لیکوتا استفاده کنیم؟ می‌توان داد این است که این برند همواره در طول سال‌های خدمت خود برای بهبود کیفیت محصولاتش کوشیده است؛ به نحوی که در سال 2011 یک مرکز کاملا جدید برای این کار در تایوان احداث کرد. این مرکز حاوی یک تیم مهندسی بود که محصولات را بعد از تولید و گاهی در حین تولید در آزمایشگاه کنترل پیشرفته مورد آزمایش قرار می‌داد. لیکوتا با پشتیبانی از توزیع کنندگان و مشتریان بزرگ توانسته است تقاضای مشتریان برای محصول با کیفیت را تا حد زیادی برآورده سازد و از این طریق شهرت جهانی پیدا کند.

چرا باید از ابزار لیکوتا استفاده کنیم؟- ابزار صافکاری

برند لیکوتا در تولید ابزار صافکاری نیز عملکرد خوبی داشته است. اگر در مورد ابزار صافکاری می‌پرسید چرا باید از ابزار لیکوتا استفاده کنیم؟ باید بگوییم در صافکاری خودرو مهم است که از ابزاری تخصصی استفاده کنید تا این کار به بهترین شکل ممکن انجام شود؛ چرا که استفاده از ابزار مناسب یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در انجام صافکاری با کیفیت است. برند لیکوتا در زمینه انواع ابزار صافکاری خوب عمل کرده و توانسته رضایت کاربرانش را جلب کند.

چرا باید از ابزار لیکوتا استفاده کنیم؟- ابزار دستی

اگر در مورد ابزارهای دستی می‌پرسید چرا باید از برند لیکوتا استفاده کنیم؟ باید بگوییم ابزارهای دستی برند لیکوتا برای ارائه قدرت و عملکردی طولانی مدت به بازار عرضه شده‌اند. این شرکت نزدیک به 40 سال است که ابزار دستی تولید می‌کند و از این نظر بسیار با تجربه و کاردان است. همواره سعی کرده بهترین ابزارها را تولید کند و به مشتریانش بدهد تا اعتماد آنها را برای همکاری طولانی مدت جلب کند. کیفیت و نوآوری مداومی که این برند در ارائه محصولاتش دارد، آن را به برندی محبوب و قابل اعتماد تبدیل کرده است.

مجموعه ابزار دستی آن مجموعه جامعی است که تمامی ابزارهای مورد نیاز شما را فراهم می‌آورد. تمامی محصولاتی که برای انجام صحیح کار به آن نیاز خواهید داشت، توسط این برند به بهترین حالت ممکن تولید شده است. چه نیاز به پیچ داشته باشید چه آچار، چه ضربه و چه برش، همه و همه توسط این برند برای شما فراهم شده اند. ابزارهای لیکوتا برای اطمینان از مطابقت داشتن با استانداردهای لازم قبل از عرضه در بازار آزمایش می‌شوند.

چرا باید از ابزار لیکوتا استفاده کنیم؟- ابزار تعمیر خودرو

تعمیر و حل مشکلات اتومبیل باید با استفاده از ابزار ویژه صورت گیرد. در صورتی که از ابزار متناسب با خودرو استفاده نشود ممکن است آسیب ببیند و خرابی بیشتری به بار بیاید. انتخاب ابزارهای خاص برای ماشین نه تنها کارایی بیشتری به همراه دارد، بلکه باعث بیشتر شدن طول عمر محصول نیز می‌شود. لیکوتا مجموعه وسیعی از ابزارهای تعمیر خودرو را به کاربران ارائه داده است. دسته بندی های مختلفی برای این ابزار وجود دارد که با توجه به نیاز خود از بین آنها انتخاب می‌کنید.


چرا باید از ابزار لیکوتا استفاده کنیم؟- ابزار الکترونیکی

اگر در مورد ابزار الکتریکی لیکوتا فکر می‌کنید که چرا باید از ابزار لیکوتا استفاده کنیم؟ باید این طور توضیح داد که فراهم کردن ایمنی برای ابزاری که تحت ولتاژ عمل می‌کنند، کار دشواری است. استفاده از ابزاری استاندارد که محافظت‌های لازم در طراحی آن به عمل آمده باشد و بتواند در عین کارایی، امنیت استفاده کننده را نیز تأمین کند، بسیار مهم است.

مهم است که این ابزارها قابل اعتماد باشند، زیرا در غیر این صورت ممکن است هم برای ابزار، هم محصولی که ابزار برای تعمیر آن استفاده می‌شود و هم فردی که از ابزار استفاده می‌کند، مشکلاتی به وجود بیاید و در معرض خطر قرار بگیرند. لیکوتا ابزار الکتریکی خود را با وسواس بسیار تست کرده و مراقبت‌های لازم را برای ایمن بودن آن به عمل آورده است. این برند با دارا بودن گواهینامه‌های ابزار الکتریکی احراز هویت شده و در کیفیت آن شکی نیست.

جهت خرید هریک از محصولات از فروشگاه ابزار ما و یا از فروشگاه ابزار همکاران ما از اینجا اقدام نمایید.

خلاصه مقاله:

در یک جمع بندی در پاسخ سوال چرا باید از ابزار لیکوتا استفاده کنیم؟ می‌توان گفت برند لیکوتا یکی از برندهای قابل اعتماد و مطمئن در ساخت انواع ابزارآلات است. این برند خود را بین اهالی فن به اثبات رسانده و همیشه در بین تعمیرکاران و استفاده کنندگان از ابزار محبوبیت داشته است. این برند سال‌ها است که در زمینه تولید ابزار مخصوصا ابزار دستی فعالیت می‌کند و توانسته است توانایی خود را در تولید انواع ابزار با کیفیت نشان دهد.

البته این برند اگر چه همواره یکی از برندهای مطرح در تولید ابزار بوده است، اما برخی محصولات آن نسبت به دیگر محصولات از کیفیت بهتری برخوردارند. برخی محصولاتش به عنوان بهترین نمونه موجود در بازار شناخته شده‌اند؛ در حالی که برخی دیگر جزء سه یا پنج نمونه برتر هستند. در هر صورت مطمئنا از انتخاب این برند برای ابزار خود پشیمان نخواهید شد.

نظرات شما عزیزان

6 نظر در “معرفی و تاریخچه ابزارآلات لیکوتا

 1. محمدرضا گفت:

  مقاله خوبی بود موفق باشید

 2. ابزار سعید گفت:

  سلام از این مجموعه ابزارآلات 143 عددی لیکوتا به تعداد 10 عدد موجود دارید ؟؟؟

  1. darkobab گفت:

   سلام بله حتما با واحد فروش تماس بفرمایید. 66701270

 3. پرویزی گفت:

  ابزار آلات لیکوتا بسیار با کیفیت هستند
  سپاس از مطالبتون

 4. ابزار حدادی گفت:

  سلام از مجموعه آچارها همه نوع و مدل ها موجود دارید؟؟؟؟؟

  1. darkobab گفت:

   سلام لطفا جهت خرید و مشاوره رایگان از واحد فروش دفتر تهران پیگیری بفرمایید – 66701270-
   https://www.darkobabzar.com/contact-us/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو مطالب
جدیدترین مطالب
عضویت در خبرنامه
سبد خرید
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من