پشتیبانی و مشاوره
70 12 70 66 - 021

All about Ronix Tools

همه چیز درباره ابزارآلات رونیکس

 ابزارآلات رونیکس

برند رونیکس یکی از معدود برند های مطرح جهان است. این برند نام آشنا با نام ابزارآلات رونیکس شناخته و به صورت جهانی عرضه می شوند. ابزار وسیله ی است که جهت راحت انجام دادن کار ها مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار می تواند یک وسیله دستی ساده مانند پیچ گوشتی باشد. همچنین می تواند یک ابزار قدرت برقی مانند یک دریل باشد. مهم نیست که بخواهید سوراخی بزرگ در یک دیوار بتنی ایجاد کنید و یا پیچ کوچک را محکم کنید؛ شما قادر نخواهید بود این اعمال را با یک فشار ساده ی انگشت انجام دهید! اینجاست که انواع دریل و پیچ گوشتی های رونیکس به کمک شما می آیند. ابزار های رونیکس باعث راحتی کار ها می شوند. حس کردن قدرت واقعی تنها با در دست داشتن یک ابزار قدرتمند میسر می شود. مجموعه ابزار آلات رونیکس باعث خواهند شد این قدرت را در دستان خود حس کنید. هر جز ابزار های رونیکس می تواند یک یار همیشگی برای کسب و کار شما باشد.

تاریخچه ابزار آلات RONIX

بیایید قبل از شرح تاریخچه ی ابزار آلات رونیکس مقداری به عقب برگردیم. چه زمانی انسان نیاز در دست گرفتن ابزار را حس کرد؟ انسان زمانی به فکر در دست گرفتن ابزار افتاد که حس کرد نیاز به وسیله ای دارد که فراتر از توان جسمی او به آن قدرت دهند. تاریخچه ی ابزار آلات RONIX نیز تا حد بسیار زیادی با این هدف همسو است. تولید ابزار آلات زمانی کلید خورد که انسان نیاز به دستگاه های قدرتمندتری برای ساخت و ساز داشت. خوشبختانه تقاضا برای محصولات رونیکس بسیار است و وجود یک کارخانه نمی تواند کفاف آن را بدهد. از این رو کارخانه های بسیاری در جهان این ابزارآلات محبوب را به سرتاسر جهان عرضه می کنند. تعداد این کارخانه ها به 48 عدد می رسد. چرخه و خط تولید تمامی کارخانه های بر اساس استاندارد های ثابت تولید میشوند. این استانداردها توسط افراد های متخصص و گمارده شده برای این هدف مورد نظارت قرار می گیرند. با این اوصاف خرید و فروش مجموعه ابزار آلات رونیکس ، یک صنعت جهانی است. شما نیز با این صنعت جهانی یک سو شوید تا از قافله عقب نمانید!

Ronix Product Collection

 

مجموعه ابزارهای برقی رونیکس

یکی از انواع محصولات رونیکس، ابزار های برقی رونیکس است. این ابزار ها محدودیت های بسیاری را از بین برده است. این ابزار ها دردسر های بسیاری را از دوش نجارها، کارگرها و … ساز برداشته است. خرید و استفاده از دستگاه های برقی رونیکس بهایی ارزشمند است. این بها می بایستی برای تجربه مدرنیته و داشتن زندگی مدرن پرداخته شود. از انواع ابزار آلات برقی رونیکس می توان به این موارد اشاره نمود:

1. فرز رونیکس
2. مینی فرز رونیکس
3. دریل رونیکس
4. دریل چکشی رونیکس
5. پروفیل بر رونیکس
6. بکس برقی رونیکس
7. اره برقی رونیکس
8. سشوار برقی رونیکس

هر یک از ابزار ها نقش مهمی برای انجام دادن یک عمل سخت ایفا می کنند. داشتن اره برقی رونیکس تمامی سختی خرد کردن تنه ی یک درخت تنومند را به صفر می رساند. با در دست داشتن ابزار های برقی رونیکس تنها کافیست یک دکمه را فشار دهید.

Ronix electric milling

 

مجموعه ابزار آلات دستی رونیکس

برای تشکیل یک جعبه ابزار حرفه ای تنها انتخاب منطقی، خرید ابزار آلات رونیکس است. برای تشکیل این جعبه ابزار شما به خرید ابزار های دستی رونیکس دارید. این ابزار ها قادر هستند که به شما در انجام اعمال مختلف کمک کنند. این مجموعه از ابزار های رونیکس در طیف وسیع و گسترده ای تولید و عرضه می شود. هر یک از ابزار های دستی مانند یک قطعه از یک پازل بسیار بزرگ است. نبود هر کدام از آنها می تواند باعث بروز اختلال در کار شما شود. برای مثال اگر شما یک برقکار حرفه ای هستید و یا قصد دارید یک برقکار حرفه ای شوید می بایستی مجموعه ای کامل از ابزار های دستی برقکاری را تهیه کنید. داشتن تمامی ابزار ها نشان قدرتمندی برای اثبات حرفه ای بودن شماست. از ابزار های دستی و کاربردی رونیکس می توان این موارد را نام برد:

1. آچار رونیکس
2. انواع پیچ گوشتی رونیکس
3. انواع قیچی های باغبانی رونیکس
4. انواع متر رونیکس
5. انواع سرامیک بر رونیکس
6. انواع چکش رونیکس
7. انواع پیچ گوشتی های رونیکس

همین حالا به فکر تشکیل جعبه ابزار خود باشید.

Ronix pliers

 

مجموعه ابزار های برشی ، جوشی و بادی رونیکس

از دیگر مجموعه ابزار آلات رونیکس می توان به ابزار های برشی رونیکس، ابزار های جوشی رونیکس و ابزار های بادی رونیکس اشاره نمود. این ابزار ها برای انجام کار های جوشکاری، کار های برشکاری و … مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله ی این محصولات عبارت اند از: گرانیت بر، اینورتر، تیغ اره آهن بر و… . ابزار های برشی عصای دست نجار ها است. کار آهنگر ها بدون ابزار های جوشی لنگ می ماند. ابزار های بادی برای هر شغلی لازم است. برای آنکه از قافله ی پیشرفت عقب نمانید می بایستی به فکر تهیه بهترین ها باشید. تنها بهترین هاست که شما را به سوی بهترین ها هدایت می کند. بی شک خرید ابزار های رونیکس از فروشگاه های معتبر بهترین راه است.

Ronix electric welding machine

 

خلاصه مقاله

ابزار آلات رونیکس مجموعه از ابزار های قدرتمند و کاربردی را تشکیل میدهند. این ابزار ها جایگاه خاصی جهت ایجاد راحتی در زندگی و انجام کار های غیر ممکن دارند. برای تشکیل یک جعبه ابزار قدرتمند خرید ابزار آلات رونیکس بهترین انتخاب است. برای ساخت مجموعه خود با  فروشگاه ابزار ما همراه شوید.

Ronix cordless milling

چرا باید از ابزار رونیکس استفاده کنیم؟ معرفی برند، ویژگی‌ها و محصولات

برندهای متفاوتی به تولید ابزارآلات متنوع می‌پردازند که یکی از نمونه‌های معروف آنها رونیکس است. برند رونیکس یک برند ایرانی است که در کشورهای دیگر نیز فعالیت می‌کند و از جمله برندهای بین المللی ایرانی به حساب می‌آید. در این مطلب می‌خواهیم به معرفی این برند، ویژگی‌ها و محصولاتش بپردازیم و به این سوال پاسخ دهیم که چرا باید از ابزار رونیکس استفاده کنیم؟

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 1.jpg است

چرا باید از ابزار رونیکس استفاده کنیم؟ معرفی برند

در زمان‌های نه چندان دور بازار ابزارآلات در اختیار برندهایی بود که ابزاری با کیفیت بالا و البته قیمت بالا عرضه می‌کردند. در آن زمان ابزارهای با قیمت پایین کیفیت خوبی نداشتند و نمی‌توانستند نیاز کاربرانشان را برطرف کنند. در این هنگام بود که رونیکس با هدف تولید محصولاتی با کیفیت و در عین حال دارای قیمت مناسب کار خود را آغاز کرد. این شرکت از سال 2005 به یک برند بین المللی در زمینه تولید ابزار تبدیل شد.

ابزار رونیکس با در نظر گرفتن کیفیت مد نظر مشتری و همچنین توان مالی او محصولات خود را عرضه کرد و توانست خیلی زود آن را در سطح بین المللی گسترش دهد. در حال حاضر این برند ایرانی در بیش از 48 کشور فعالیت می‌کند و در برخی از آنها قانونا ثبت شده است. محصولات رونیکس در کشورهای متفاوتی ساخته می‌شوند و همگی تحت نظارت این برند به تولید می‌رسند.

رونیکس معمولا ابزارهای برشی و سوراخ کاری را در فرانسه و آلمان، ابزارهای بادی را در کشورهای کره جنوبی و تایوان، ابزارهای برقی را در تایوان، کره جنوبی و چین و ابزار دستی را در کشورهای استرالیا، چین، اسپانیا، تایوان و ترکیه تولید می‌کند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 2.jpg است

چرا باید از ابزار رونیکس استفاده کنیم؟ کیفیت و مقرون به صرفه بودن

همان طور که در قسمت قبل نیز ذکر شد، هدف این برند از فعالیت خود این بود که بتواند ابزارهایی با کیفیت و دارای قیمت مناسب تولید کند تا مشتریان بتوانند با هزینه کمتری به همان محصولات با کیفیت و گران قیمت برندهای دیگر دسترسی داشته باشند. این خود یک جواب مهم برای سوال «چرا باید از ابزار رونیکس استفاده کنیم؟» است.

محصولات این شرکت مراحل کیفی متعددی را در تولید پشت سر می‌گذارند و توسط آزمایش‌های مختلفی چک می‌شوند. محصولات با استفاده از آخرین سیستم‌های مدیریت و با به کارگیری تجهیزات پیشرفته اتوماتیک تولید می‌شوند و کار بازرسی آنها با دقت انجام می‌گیرد. رونیکس سعی کرده محصولات خود را طبق نیازهای بازار تولید کند تا جوابگوی کاربردهای مختلف مورد نیاز مشتریانش باشد. محصولات رونیکس به گونه‌ای تولید شده‌اند تا در تحقق شعار این شرکت با عنوان «رونیکس تداوم دارد» خللی به وجود نیاورند.

این برند موفق شده طیف گسترده‌ای از محصولات با گواهینامه ISO 9001-2008 تولید کند که خود گواهی بر کیفیت ابزار تولیدی این برند است. رونیکس نمایندگی رسمی برندهای ONCI و JIT را در خاورمیانه بر عهده دارد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 3.jpg است

چرا باید از ابزار رونیکس استفاده کنیم؟ گارانتی محصولات

یک دلیل دیگر برای اینکه چرا باید از ابزار رونیکس استفاده کنیم؟ این است که این شرکت به مشتریان خود خدمات پس از فروش خوبی ارائه می‌دهد. این برند تدابیری اندیشیده است تا در مدت زمان کوتاهی بعد از درخواست مشتری فرایند خدمت رسانی به وی آغاز شود و تا زمان برطرف شدن مشکل ادامه یابد. تعمیرکاران خدمات پس از فروش این برند در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیاز مشتری را برطرف کرده رضایت او را جلب می‌کنند. خدمت رونیکس پلاس لوازم یدکی مورد نیاز برای کارهای تعمیراتی را با هدف جلب رضایت بیشتر مشتریان و وفادار نمودن آنها فراهم آورده است.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 4.jpg است

چرا باید از ابزار رونیکس استفاده کنیم؟ کاربردهای نیمه صنعتی و خانگی

محصولات رونیکس برای کاربردهای نیمه صنعتی و مصارف خانگی بسیار مناسب هستند. با خرید ابزار رونیکس می‌توانید محصولی با کیفیت و مناسب برای مصارف خانگی و کاربردهای سبک صنعتی تهیه کنید. این برند برای مصارف صنعتی بزرگ که نیاز به توان بالا دارند، توصیه نمی‌شود؛ چرا که محصولات آن به این منظور طراحی نشده‌اند.


چرا باید از ابزار رونیکس استفاده کنیم؟ تنوع ابزاری این برند

ابزار رونیکس در گروه‌های متفاوت ابزار بادی، برقی، دستی، برشی و جوشی به بازار عرضه شده‌اند. هر کدام از ابزارها نیز در گروه خود به انواع متفاوتی تقسیم می‌شوند که هر نوع برای شغل خاصی مناسب‌تر است. به عنوان مثال ابزار بادی این برند در دو نوع بادی نجاری و بادی صنعتی ارائه شده است تا نیازهای کاربران مختلف را به شکل بهتر و کامل‌تری برطرف کنند. این برند نیازهای مختلف مشتریان را در نظر گرفته و متناسب با آن به تولید انواع ابزار در شاخه‌های مختلف اقدام کرده است. علاوه بر موارد کلی ذکر شده، این برند به تولید ابزارهایی در زمینه روشنایی، تجهیزات ایمنی و …. نیز می‌پردازد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 5.jpg است

بهترین ابزار رونیکس

می‌توان گفت اصطلاح بهترین ابزار رونیکس عبارت صحیحی نیست؛ چرا که ابزاری که برای یک کاربرد مناسب است، ممکن است برای کاربرد دیگر مناسب نباشد. به عنوان مثال برخی محصولات رونیکس برای انجام کارهایی در ابعاد بزرگ بسیار مناسب هستند و شاید عنوان بهترین ابزار رونیکس برای آنها مناسب به نظر برسد، اما همین ابزار در مورد کارهای ظریف و با ابعاد ریز خوب عمل نمی‌کنند. در مورد اندازه‌های کوچک نیاز به ابزار ویژه‌ای است که آن هم توسط رونیکس تولید شده است.

بنابراین می‌توان گفت هر ابزاری اگر در جای مناسب خود استفاده شود، کاربردی است و بهترین ابزار است. عوامل مختلفی مانند نوع کار، توان مورد نیاز، سطح مورد نظر، ظرفیت و … در تعیین مناسب بودن یا نبودن یک ابزار مؤثر هستند.

به صورت کلی شاید بتوان ابزارهای پرفروش را جزء بهترین ابزارهای هر برند محسوب کرد. برند رونیکس نیز از این قضیه مستثنی نیست. این برند در تمام دسته‌بندی‌های ابزار خود توانسته در مورد برخی ابزارها فروش بیشتری داشته باشد که نشان دهنده استقبال بیشتر کاربران از آن بوده است؛ به عنوان مثال در زمینه دریل‌های پرفروش می‌توان به دریل چکشی مدل 2210c و 2210 اشاره کرد یا در زمینه مینی فرز، مدل 3130 آن را نام برد.

جمع بندی

در مجموع در پاسخ به سوال چرا باید از ابزار رونیکس استفاده کنیم؟ باید بگوییم این برند یکی از برندهای معتبر تولید ابزارآلات است که در سطح بین المللی فعالیت می‌کند و به عنوان یکی از برندهای مطرح حوزه ابزارآلات شناخته شده است. ابزار متنوعی در شاخه‌های گوناگون تولید کرده است و خدمات پس از فروش خوبی دارد. در نتیجه می‌تواند انتخاب مناسبی برای تهیه ابزار مورد نیاز شما باشد.

نظرات شما عزیزان

8 نظر در “همه چیز درباره ابزارآلات رونیکس

 1. علی گفت:

  بسیار عالی

 2. علی گفت:

  بسیار عالی

 3. فرهاد گفت:

  سپاااااااس عالی بود

 4. فرهاد گفت:

  سپاااااااس عالی بود

 5. فتاحی گفت:

  ممنونم آموزنده بود

 6. ابزارآلات علی گفت:

  مرسی مفید بود

 7. ایران ابزار گفت:

  مقاله آموزنده ای بود تشکر

 8. امامی گفت:

  خسته نباشید
  ابزار رونیکس خیلی با کیفیت و عالی هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو مطالب
جستجو کردن
جدیدترین مطالب
عضویت در خبرنامه
سبد خرید
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من